Schoolvoetbal

In de meivakantie zijn, onder regie van het Sport Expertise Centrum van de gemeente Oss, schoolvoetbalwedstrijden gehouden. Van onze school zijn maar liefst drie teams afgevaardigd, waarvan er nu één door mag naar de volgende ronde: de regiofinale. Deze regiofinale wordt gehouden op woensdag 14 mei 2014 bij vv DAW te Schaijk.

Ons team "FC Apple" (onder leiding van Helma Manders) bestaand uit Teun van den Broek, Loet van Schaijk, Bas van Eldijk, Stan van Rooij, Tijn Heinemann, Guus & Huub de Waal, Mack Megens, Milan van Vugt en Jur van Veldhoven zal een drietal wedstrijden spelen (waarvan de eerste om 14:10 uur). De winnaar van deze dag mag "door" naar de districtsfinale die wordt gespeeld op het complex van EVV / RIOS'31 te Echt op zaterdag 24 mei 2014.

Het zou leuk zijn als jullie hier aandacht aan zouden kunnen schenken.

Met vriendelijke groet,
Regina van Schaijk-van den Elzen