Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Kuieren over de bloeiende hei in Herperduin

augustus 16 / 10:00 - 12:00

Op zondag 16 augustus organiseert IVN Oss een natuurwandeling van circa 6 km over de bloeiende Munse Hei. We beginnen de wandeling om 10.00 uur vanaf het parkeerplaats bij Openluchttheater Hoessenbosch, Hoessenboslaan nabij nr. 51, in Berghem. De tocht duurt ongeveer 2 uur. Trek stevige wandelschoenen aan, we lopen over zandpaden en door de hei.

De heide op zijn mooist
Herperduin, onderdeel van Natuurgebied De Maashorst, is een uitgestrekt en zeer gevarieerd natuurgebied en zeer geschikt om er wandelingen door te maken.
Er zijn twee specifieke heidegebieden in Herperduin die we bezoeken. Half augustus staat de hei prachtig in bloei. Van het ene naar het andere heidegebied lopen we door de bossen, lekker beschut als het warm weer wordt. De natuurgidsen vertellen onderweg over het gebied en de dieren en planten die ze aantreffen.

Thema: Natuur, heide en landschap
Kosten: geen; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld

Meer informatie over alle activiteiten van IVN Oss vind je op:
www.ivn.nl/afdeling/oss.

Gegevens

  • Datum: augustus 16
  • Tijd:
    10:00 - 12:00

Locatie

  • Openluchttheater Hoessenbosch
  • Hoessenboschstraat 51
    Berghem, 5351 PB Nederland
    + Google Maps